O nás

 

Robothome.cz je nový český eshop, který nabízí ucelenou nabídku chytrých pomocníků pro úklid a obsluhu vaší domácnosti. Dodáme vám robotické vysavače, sekačky, bazénové vysavače, bezdotykové dávkovače a koše od předních světových výrobců. Na trhu nejsme žádní nováčci. Již od roku 2005 se věnujeme výhradní distribuci a prodeji parních čističů od předních evropských výrobců. Více naleznete na www.parnicistic.cz.

Dále se dodáváme do zdravotnictví produkty francouzské společnosti OXY´PHARM, která dodává přístroje pro automatickou dezinfekci prostor na bázi peroxidu vodíku. Více naleznete na www.oxypharm.cz

 

Jsme autorizovaní prodejci iRobot a nabízíme odborné zaškolení obsluhy u všech prodávaných produktů. Samozřejmostí je možnost předvedení vybraného přístroje v naší kamenné prodejně ve Varnsdorfu. Věříme, že si vyberete z naší nabídky chytrých pomocníků, kteří vám usnadní péči o každodenní chod domácnosti.

Nejnovějším přírůstkem do portfolia produktů jsou keramické grily a příslušenství Big Green Egg. V naší kamenné prodejně vám rádi představíme stěžejní modely a v našem showgarden předvedeme gril v akci.

V showgarden vám předvedeme nejen grily, ale také robotické sekačky, bazénové vysavače a robotické vysavače v akci. 

Těšíme se na případnou spolupráci a děkujeme za váš nákup. 

 

Stanislav Kotlár, vedoucí prodeje